PHILIPS nástrčná zářivka MASTER PL-L 36W/UV 4pin 2G11
KOD KRAT.:PHDL36/UVC
KOD VÝR.:871150062878740
EAN.:8711500628787
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8592920064092 |
| Balení | 24 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 60 mm |
| Podskupina zboží | Spotřebiče a nářadí |
| přepravní rozměr cm | 21 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 150 mm |
| Výška balení | 210 mm |
| EAN | 8592920064092 | ks | 1 | ks |
| KOD | BEN3112 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHDL36/UVC
KOD VÝR.:871150062878740
EAN.:8711500628787
KOD KRAT.:HDN010
KOD VÝR.:N010
EAN.:8595118860100
KOD KRAT.:OSTHNSL55OFR
KOD VÝR.:4052899012394
EAN.:4052899012394
KOD KRAT.:OSIFLCO50/830WT
KOD VÝR.:4058075574878
EAN.:4058075574878
KOD KRAT.:OM20040
KOD VÝR.:20040
EAN.:8591728200404
KOD KRAT.:PHWPBSN250K302AITS
KOD VÝR.:871869674102300
EAN.:8718696741023
KOD KRAT.:ENRC06EXBL2
KOD VÝR.:7638900416886
EAN.:7638900416886
KOD KRAT.:MOO400KOVD
KOD VÝR.:OZVOCO400KOVDOL
EAN.:8595073735567
KOD KRAT.:PHWPBSN150L33A2TS
KOD VÝR.:871869674100900
EAN.:8718696741009
KOD KRAT.:PHQRC125ZSMBPLC
KOD VÝR.:871869607333999
EAN.:8718696073339
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena