LEDVANCE LED nástrčka DULUX D EM 9W/26W G24d-3 4000K 1100lm/120° NonDim 30Y
KOD KRAT.:OSEDD9/840EM
KOD VÝR.:4058075823198
EAN.:4058075823198
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Produktová řada | DULUX |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075822979 |
| Délka | 165.00 |
| Průměr | 32.30 mm |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Ekvivalentní náhrada za | 9 W |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 25 cm |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | G23 |
| Provedení | opál |
| Světelný tok | 500 lm |
| Úhel vyzařování | 120 st. |
| Životnost | 30000 hod |
| EAN | 4058075822979 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075822986 | box | 11 | ks |
| KOD | OSEDS5/830EM | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSEDD9/840EM
KOD VÝR.:4058075823198
EAN.:4058075823198
KOD KRAT.:PHLEDCPG41/830
KOD VÝR.:871869976759400
EAN.:8718699767594
KOD KRAT.:PHLEDCPDS5/840
KOD VÝR.:872016928660300
EAN.:8720169286603
KOD KRAT.:PHVCDMT70/830
KOD VÝR.:871150019699615
EAN.:8711500196996
KOD KRAT.:OS4099854057250
KOD VÝR.:4099854057250
EAN.:4099854057250
KOD KRAT.:OSA64193DWESY-01B
KOD VÝR.:4062172321525
EAN.:4062172321525
KOD KRAT.:OSA64132ULT-2BL
KOD VÝR.:4062172394796
EAN.:4062172394796
KOD KRAT.:OSE4058075435360
KOD VÝR.:4058075435360
EAN.:4058075435360
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena