PHILIPS výb.halogen. MASTER CDM-T 70W/830 230V G12
KOD KRAT.:PHVCDMT70/830
KOD VÝR.:871150019699615
EAN.:8711500196996
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Produktová řada | CorePro |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718699767594 |
| Energetická třída | E |
| Balení | 12 ks |
| Technické parametry: | |
| Označení zdroje | G4 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 8 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Ekvivalentní náhrada za | 10 W |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | G4 |
| Světelný tok | 120 lm |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 8718699767594 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHLEDCPG41/830 | ks | 1 | ks |
| EOC | 871869976759400 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929002388902 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHVCDMT70/830
KOD VÝR.:871150019699615
EAN.:8711500196996
KOD KRAT.:PHLEDCPDS5/840
KOD VÝR.:872016928660300
EAN.:8720169286603
KOD KRAT.:OSEDS5/830EM
KOD VÝR.:4058075822979
EAN.:4058075822979
KOD KRAT.:PHWPBSN250L33A2TS
KOD VÝR.:871869674108500
EAN.:8718696741085
KOD KRAT.:MD7102-03
KOD VÝR.:8594031132646
EAN.:8594031132646
KOD KRAT.:PHIH17420/30/P7
KOD VÝR.:8718696167991
EAN.:8718696167991
KOD KRAT.:HTRPV23b
KOD VÝR.:V272
EAN.:8595614709309
KOD KRAT.:BER5060
KOD VÝR.:1804300100
EAN.:8595025317551
KOD KRAT.:BEP5733W
KOD VÝR.:3402122000
EAN.:8592920105962
KOD KRAT.:AMLVSXN318
KOD VÝR.:LVSXN318
EAN.:3606482041127
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena