OSRAM LED globe Vintage.1906 G125 5W/12W E27 1800K 110lm NonDim 15Y ;kour.
KOD KRAT.:OSEVING2005W/818K
KOD VÝR.:4058075269927
EAN.:4058075269927
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Produktová řada | DULUX D VERT EM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075821897 |
| Délka | 132.00 |
| Průměr | 37.70 mm |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Ekvivalentní náhrada za | 26 W |
| Patice | G24d |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 1080 lm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | NE |
| Provedení | opál |
| Úhel vyzařování | 120 st. |
| Životnost | 30000 hod |
| EAN | 4058075821897 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSEDDV9.5/830EM | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854110153 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OSEVING2005W/818K
KOD VÝR.:4058075269927
EAN.:4058075269927
KOD KRAT.:BES18315
KOD VÝR.:2413150232
EAN.:8595025318695
KOD KRAT.:OSF4099854136825
KOD VÝR.:4099854136825
EAN.:4099854136825
KOD KRAT.:OSISMORWT1223x13WWF
KOD VÝR.:4058075574151
EAN.:4058075574151
KOD KRAT.:SIPZ16
KOD VÝR.:PZ16
EAN.:8592718026905
KOD KRAT.:PHWHFS175UV
KOD VÝR.:6922341927003
EAN.:6922341927003
KOD KRAT.:KCSI820B
KOD VÝR.:SI8/20B
KOD KRAT.:HDL381
KOD VÝR.:L381
EAN.:8595118871373
KOD KRAT.:PHI16487/93/P0
KOD VÝR.:8718696158913
EAN.:8718696158913
KOD KRAT.:OSF4099854147944
KOD VÝR.:4099854147944
EAN.:4099854147944
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena