OSRAM autožárovka H4 LEDriving HLM EASY 64193DWESY 18.7/19W 12V P43t blistr
KOD KRAT.:OSA64193DWESY-01B
KOD VÝR.:4062172321525
EAN.:4062172321525
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854057250 |
| Délka | 118.00 |
| Průměr | 37.00 mm |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Označení zdroje | P75 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Ekvivalentní náhrada za | 75 W |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E27 |
| Provedení | opál |
| Světelný tok | 1000 lm |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 4099854057267 | box | 11 | ks |
| EAN | 4099854057250 | ks | 1 | ks |
| KOD | OS4099854057250 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSA64193DWESY-01B
KOD VÝR.:4062172321525
EAN.:4062172321525
KOD KRAT.:OSA64132ULT-2BL
KOD VÝR.:4062172394796
EAN.:4062172394796
KOD KRAT.:OSE4058075435360
KOD VÝR.:4058075435360
EAN.:4058075435360
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena