LEDVANCE LED zářivka T5 AC VALUE 1,149m 18W 230V G5 2340lm 4000K NonDim 50Y
KOD KRAT.:OS4099854580239
KOD VÝR.:4099854580239
EAN.:4099854580239
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Produktová řada | DULUX LED |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854502798 |
| Délka | 124.00 |
| Průměr | 37.70 mm |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Patice | G24d |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 6500 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Studená |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Provedení | opál |
| Světelný tok | 950 lm |
| Úhel vyzařování | 120 st. |
| Životnost | 30000 hod |
| EAN | 4099854502798 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSEDDV7.5/865EM | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854502804 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854580239
KOD VÝR.:4099854580239
EAN.:4099854580239
KOD KRAT.:OSELT5EX49/26/865
KOD VÝR.:4058075730458
EAN.:4058075730458
KOD KRAT.:OSA64132ULT-2BL
KOD VÝR.:4062172394796
EAN.:4062172394796
KOD KRAT.:OSE4058075435360
KOD VÝR.:4058075435360
EAN.:4058075435360
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena