WAGO svorka s páčkou 2x0.14-4 mm2 transp/oranž Kód:221-412
KOD KRAT.:WG221-412
KOD VÝR.:0221-0412-2210412
EAN.:4050821808435
| Výrobce: | |
| Výrobce | KOPP |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 9008221817163 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 40 mm |
| Podskupina zboží | Prodlužovací přívody |
| přepravní rozměr cm | 7 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 40 mm |
| Výška balení | 70 mm |
| EAN | 4008229129300 | ks | 1 | ks |
| EAN | 9008221817163 | ks | 1 | ks |
| KOD | KO181716004 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:WG221-412
KOD VÝR.:0221-0412-2210412
EAN.:4050821808435
KOD KRAT.:KKTYP210_FA
KOD VÝR.:TYP210_FA
EAN.:8595057613539
KOD KRAT.:BEP0315
KOD VÝR.:1902030500
EAN.:8595025301055
KOD KRAT.:BEP0515
KOD VÝR.:1902050500
EAN.:8595025301130
KOD KRAT.:BEP13115
KOD VÝR.:1902130155
EAN.:8592920030929
KOD KRAT.:OB2056089
KOD VÝR.:2056089
EAN.:4012195879251
KOD KRAT.:WG221-2411
KOD VÝR.:0221-2411-60513342
EAN.:4055144049404
KOD KRAT.:OB2056232
KOD VÝR.:2056232
EAN.:4012195879312
KOD KRAT.:BEP1315
KOD VÝR.:1902130500
EAN.:8595025301468
KOD KRAT.:BEP0411
KOD VÝR.:1902040150
EAN.:8595025309389
KOD KRAT.:AN211P/15X10/CERNA
KOD VÝR.:5906194000961
EAN.:5906194000961
KOD KRAT.:MOMEGALW4M4V1/4200ND
KOD VÝR.:MEGALW4M4V1/4200ND
EAN.:8595073712568
KOD KRAT.:PHI31814/31/17
KOD VÝR.:5413987155857
EAN.:5413987155857
KOD KRAT.:MOIDRA2KN3V1ND/1050I
KOD VÝR.:IDRA2KN3V1ND600/1050ISO3
EAN.:8595073791525
KOD KRAT.:MOMEGALW4S4V1/1400ND
KOD VÝR.:MEGALW4S4V1/1400ND
EAN.:8596099011109
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena