PHILIPS LED žárovka Classic A60 5W/40W E27 2700K 470lm NonDim 15Y opál
KOD KRAT.:PHLEDA5W/WW
KOD VÝR.:871869641965601
EAN.:8718696419656
| Výrobce: | |
| Výrobce | Kanlux |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 5905339721099 |
| Balení | 100 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 15 mm |
| Podskupina zboží | Příslušenství a náhradní díly |
| přepravní rozměr cm | 1.5 cm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Šířka balení | 15 mm |
| Výška balení | 15 mm |
| Barevné provedení | šedá |
| Patice | G5 |
| EAN | 9008954037869 | ks | 1 | ks |
| EAN | 5905339534064 | ks | 1 | ks |
| EAN | 5905339721099 | ks | 1 | ks |
| KOD | KNDICHRO | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHLEDA5W/WW
KOD VÝR.:871869641965601
EAN.:8718696419656
KOD KRAT.:AB3553-07929 B
KOD VÝR.:3553-07929 B
EAN.:8595017230615
KOD KRAT.:KKLV11X10_HD
KOD VÝR.:LV 11X10_HD
EAN.:8595057608504
KOD KRAT.:ELCHSNTRUB1/SnCu
EAN.:8594037830911
KOD KRAT.:MGLG200133/WW/E27
KOD VÝR.:LG200133-OPv00-E27-2700K
EAN.:4892657098716
KOD KRAT.:PHLEDCPA8W/827
KOD VÝR.:872016916897800
EAN.:8720169168978
KOD KRAT.:PHZH300KL40
KOD VÝR.:871951443280200
EAN.:8719514432802
KOD KRAT.:AB5518-2929 B
KOD VÝR.:5518-2929 B
EAN.:8595017230165
KOD KRAT.:KKLHD17X17_HD
KOD VÝR.:LHD 17X17_HD
EAN.:8595057619920
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena