PHILIPS HUE-WCA svít.přisaz.LED Lily.XL 1x15W 1050lm/RGBW IP44 ;černá 24V
KOD KRAT.:PHIH17462/30/P7
KOD VÝR.:8718696174364
EAN.:8718696174364
| Výrobce: | |
| Výrobce | MEGAMAN |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4892657036343 |
| Váha | 0.024 kg |
| Délka | 42 |
| Rozměry | 35x42 mm |
| Průměr | 35 mm |
| Technické parametry: | |
| Ekvivalentní náhrada za | 26 W |
| Označení zdroje | MR11 |
| Patice | GU4 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 230 lm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Typ reflektoru | MR11 |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 12 V |
| Příkon | 4 W |
| Reflektor | ANO |
| Tvar zdroje | reflektor |
| Úhel vyzařování | 36 st. |
| Životnost | 25000 hod |
| EAN | 4892657036343 | ks | 1 | ks |
| KOD | MGER2304-20H36D-840 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHIH17462/30/P7
KOD VÝR.:8718696174364
EAN.:8718696174364
KOD KRAT.:SIPZ12
KOD VÝR.:PZ12
EAN.:8592718025946
KOD KRAT.:OSESMFA6DGWF
KOD VÝR.:4058075610521
EAN.:4058075610521
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena