LEDVANCE SMART+ sloupek Garden Dot 4W 680lm/RGB WIFI˙
KOD KRAT.:OSISMGARDDOT4
KOD VÝR.:4058075478558
EAN.:4058075478558
| Výrobce: | |
| Výrobce | GP |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4891199001345 |
| Průměr | 12.5 mm |
| Balení | 100 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 10 mm |
| Nabíjecí | NE |
| Napětí | 3 V |
| náplň | Lithiová |
| Označení IEC | CR1220 |
| Označení zdroje | CR1220 |
| Podskupina zboží | knoflíkové baterie |
| přepravní rozměr cm | 1 cm |
| Skupina zboží | Baterie |
| Šířka balení | 10 mm |
| Výška balení | 2 mm |
| EAN | 4891199001345 | bli | 5 | ks |
| KOD | GPCR1220BL5 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSISMGARDDOT4
KOD VÝR.:4058075478558
EAN.:4058075478558
KOD KRAT.:BEP0003
KOD VÝR.:1904030000
EAN.:8595025310002
KOD KRAT.:HDN001
KOD VÝR.:N001
EAN.:8595118860018
KOD KRAT.:AMA9Z11425
KOD VÝR.:A9Z11425
EAN.:3606480442360
KOD KRAT.:AB2CSF202001R1400
KOD VÝR.:2CSF202001R1400
EAN.:8012542780106
KOD KRAT.:GPCR2025
KOD VÝR.:1042202515
EAN.:4891199001130
KOD KRAT.:PHL58/16
KOD VÝR.:871150095447340
EAN.:8711500954473
KOD KRAT.:BEP5734
KOD VÝR.:3402125000
EAN.:8592920112793
KOD KRAT.:PHLEDB7/CDF/E14
KOD VÝR.:8719514309746
EAN.:8719514309746
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena