MODUS nouzový modul LIN 28/35/49W 1hod. ;
KOD KRAT.:MO213049300051
KOD VÝR.:213049300051
| Výrobce: | |
| Výrobce | ENERGIZER |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 7638900415360 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 20 mm |
| Nabíjecí | NE |
| Napětí | 3 V |
| náplň | Lithiová |
| Označení IEC | CR2025 |
| Označení zdroje | CR2025 |
| Podskupina zboží | knoflíkové baterie |
| přepravní rozměr cm | 2 cm |
| Skupina zboží | Baterie |
| Šířka balení | 20 mm |
| Výška balení | 3 mm |
| EAN | 7638900415360 | bli | 5 | bli |
| KOD | ENCR2025B4 | bli | 5 | bli |
KOD KRAT.:MO213049300051
KOD VÝR.:213049300051
KOD KRAT.:DRH364BL1
KOD VÝR.:50936854
EAN.:5000394067806
KOD KRAT.:MOLLLX4000RM2MAT4ND
KOD VÝR.:LLLX4000RM2MAT4ND
EAN.:8596099045166
KOD KRAT.:DRH399/395BL1
KOD VÝR.:509367779
EAN.:5000394068285
KOD KRAT.:AMEPH2800323
KOD VÝR.:EPH2800323
EAN.:3606480525964
KOD KRAT.:OSEPARFB5W
KOD VÝR.:4058075114241
EAN.:4058075114241
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena