MODUS přisazené svítidlo LED LLLX 37W 4000lm/840 MAT ND
KOD KRAT.:MOLLLX4000RM2MAT4ND
KOD VÝR.:LLLX4000RM2MAT4ND
EAN.:8596099045166
| Výrobce: | |
| Výrobce | DURACELL |
|---|---|
| Produktová řada | Watch |
| Logistické informace: | |
| EAN | 5000394067806 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 10 mm |
| Nabíjecí | NE |
| náplň | Stříbro-oxidová |
| Označení IEC | SR60 |
| Označení zdroje | 364 |
| Podskupina zboží | hodinkové baterie |
| přepravní rozměr cm | 1 cm |
| Skupina zboží | Baterie |
| Šířka balení | 10 mm |
| Výška balení | 3 mm |
| Napětí | 1.5 V |
| EAN | 5000394067790 | bli | 5 | bli |
| EAN | 5000394067806 | box | 11 | bli |
| KOD | DRH364BL1 | bli | 5 | bli |
| EAN | 50936854 | bli | 5 | bli |
| EAN | 5000394936416 | box | 11 | bli |
KOD KRAT.:MOLLLX4000RM2MAT4ND
KOD VÝR.:LLLX4000RM2MAT4ND
EAN.:8596099045166
KOD KRAT.:DRH399/395BL1
KOD VÝR.:509367779
EAN.:5000394068285
KOD KRAT.:AMEPH2800323
KOD VÝR.:EPH2800323
EAN.:3606480525964
KOD KRAT.:OSEPARFB5W
KOD VÝR.:4058075114241
EAN.:4058075114241
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena