Schneider CEDAR PLUS spínač 1-pólový r. 1 IP44 šedá
KOD KRAT.:AMWDE000610
KOD VÝR.:WDE000610
EAN.:3303432400132
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595025319739 |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 77 mm |
| Podskupina zboží | Vidlice zásuvky a spojky |
| přepravní rozměr cm | 16 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 80 mm |
| Výška balení | 160 mm |
| Způsob montáže | Adaptér do zásuvky |
| Krytí | IP20 |
| EAN | 8595025311559 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595025338341 | bal | 4 | ks |
| EAN | 8595025338334 | box | 11 | ks |
| KOD | BEP5502 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8592920118108 | box | 11 | ks |
| EAN | 8595025319739 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AMWDE000610
KOD VÝR.:WDE000610
EAN.:3303432400132
KOD KRAT.:SASP35200B
KOD VÝR.:SEL.2.211
EAN.:8014748300249
KOD KRAT.:SASP35280B
KOD VÝR.:SEL.2.212
EAN.:8014748300294
KOD KRAT.:SASP45360B
KOD VÝR.:SEL.2.426
EAN.:8014748300331
KOD KRAT.:SASP25160C
KOD VÝR.:SEL.3.204
EAN.:8014748301048
KOD KRAT.:SASP35200C
KOD VÝR.:SEL.3.211
EAN.:8014748300584
KOD KRAT.:SASP45280C
KOD VÝR.:SEL.3.425
EAN.:8014748300621
KOD KRAT.:SASP45360C
KOD VÝR.:SEL.3.426
EAN.:8014748300638
KOD KRAT.:OSH66740OVEN
KOD VÝR.:4008321703576
EAN.:4008321703576
KOD KRAT.:OSH66748PRO
KOD VÝR.:4008321945334
EAN.:4008321945334
KOD KRAT.:OSH66733PRO
KOD VÝR.:4008321208668
EAN.:4008321208668
KOD KRAT.:PHL13/33-640
KOD VÝR.:871150070475727
EAN.:8711500704757
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena