NORD.ALUM 3f-lišta GlobalTrac XTS4100-1 100cm ;stříbrná
KOD KRAT.:DELXTS4100-1
KOD VÝR.:XTS4100-1
EAN.:6410014500566
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Easy9.EU |
|---|---|
| Výrobce | Schneider |
| Logistické informace: | |
| EAN | 3606486369975 |
| Rozměry | 215x170x96,5mm |
| Šířka | 215 |
| Výška | 170 |
| Balení | 12 ks |
| Délka | 97 |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 97 mm |
| Podskupina zboží | Rozvodnice a rozvaděče |
| pozn. | N/PE |
| přepravní rozměr cm | 20 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 215 mm |
| Výška balení | 170 mm |
| Krytí | IP40 |
| Počet modulů | 8 |
| EAN | 3606486369975 | ks | 1 | ks |
| KOD | AMEZ9EUA108 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:DELXTS4100-1
KOD VÝR.:XTS4100-1
EAN.:6410014500566
KOD KRAT.:NAH384015000
KOD VÝR.:384015000
EAN.:8595209905505
KOD KRAT.:BEP4534
KOD VÝR.:1450000310
EAN.:8592920077658
KOD KRAT.:NO102399
KOD VÝR.:102399
EAN.:8592765024008
KOD KRAT.:OSZHIM15
KOD VÝR.:4050300003085
EAN.:4050300003085
KOD KRAT.:SP33290701
KOD VÝR.:33290701
EAN.:4013902020324
KOD KRAT.:KKKEFZ80/VDZ_KB
KOD VÝR.:KEFZ 80/VDZ_KB
EAN.:8595568936271
KOD KRAT.:AMMIP22108
KOD VÝR.:MIP22108
EAN.:3606480147944
KOD KRAT.:AMEZ9EUC312
KOD VÝR.:EZ9EUC312
EAN.:3606486370087
KOD KRAT.:OSESMA9TWZB
KOD VÝR.:4058075729001
EAN.:4058075729001
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena