HADEX Ochraňný kryt WPC-07 na kolébkový vypínač malý
KOD KRAT.:HDL307
KOD VÝR.:L307
EAN.:8595118855588
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595025319746 |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 100 mm |
| Podskupina zboží | Vidlice zásuvky a spojky |
| přepravní rozměr cm | 22 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 100 mm |
| Výška balení | 220 mm |
| Způsob montáže | Adaptér do zásuvky |
| Krytí | IP20 |
| EAN | 8595025311542 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595025338327 | bal | 4 | ks |
| EAN | 8595025338310 | box | 11 | ks |
| KOD | BEP5501 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8592920055021 | box | 11 | ks |
| EAN | 8592920037706 | box | 11 | ks |
| EAN | 8595025319746 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:HDL307
KOD VÝR.:L307
EAN.:8595118855588
KOD KRAT.:OSE3DG94W/827
KOD VÝR.:4058075432277
EAN.:4058075432277
KOD KRAT.:OSISMPLBL406060WWF
KOD VÝR.:4058075650190
EAN.:4058075650190
KOD KRAT.:OSH66725OVEN
KOD VÝR.:4008321703552
EAN.:4008321703552
KOD KRAT.:SASPH1043B/25
KOD VÝR.:ALE.2.401/25
EAN.:8594031136729
KOD KRAT.:AM13442
KOD VÝR.:13442
EAN.:3303430134428
KOD KRAT.:BEB9674
KOD VÝR.:1201002800
EAN.:8592920004449
KOD KRAT.:SI1L67B
KOD VÝR.:1L67B
EAN.:8592718028749
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena