LEDVANCE SMART+ svít.přisaz.LED PlanonPlusBL 40W 2700lm/RGBTW 60x60 bílá WIFI
KOD KRAT.:OSISMPLBL406060WWF
KOD VÝR.:4058075650190
EAN.:4058075650190
| Výrobce: | |
| Výrobce | OSRAM |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075432277 |
| Délka | 59 |
| Balení | 4 ks |
| Průměr | 18 mm |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | Více barev |
| Barva těla | Ostatní |
| Délka balení | 20 mm |
| Možnost stmívat | 3DIM |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 9.5 cm |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 49 mm |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Tvar zdroje | Ostatní |
| Úhel vyzařování | 320 st. |
| Výška balení | 95 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 40 W |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | G9 |
| Provedení | čirá |
| Světelný tok | 470 lm |
| Životnost | 25000 hod |
| EAN | 4058075432277 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSE3DG94W/827 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075432284 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OSISMPLBL406060WWF
KOD VÝR.:4058075650190
EAN.:4058075650190
KOD KRAT.:OSH66725OVEN
KOD VÝR.:4008321703552
EAN.:4008321703552
KOD KRAT.:SASPH1043B/25
KOD VÝR.:ALE.2.401/25
EAN.:8594031136729
KOD KRAT.:AM13442
KOD VÝR.:13442
EAN.:3303430134428
KOD KRAT.:BEB9674
KOD VÝR.:1201002800
EAN.:8592920004449
KOD KRAT.:SI1L67B
KOD VÝR.:1L67B
EAN.:8592718028749
KOD KRAT.:AMEZ9EUC212
KOD VÝR.:EZ9EUC212
EAN.:3606486370070
KOD KRAT.:PHI17391/93/P0
KOD VÝR.:8718696165935
EAN.:8718696165935
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena