LEDVANCE AR SPOT2 RD V 12W 830 SYM40 BKON LEDV
KOD KRAT.:OS4099854625527
KOD VÝR.:4099854625527
EAN.:4099854625527
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8727900927436 |
| Délka | 186 |
| Průměr | 76 mm |
| Rozměry | xxmm |
| Balení | 12 ks |
| Energetická třída | A+ |
| Technické parametry: | |
| Index barevného podání | 20-39 |
| Podskupina zboží | Sodíkové |
| přepravní rozměr cm | 21.5 cm |
| S bezpečností fólií | ANO |
| Skupina zboží | Výbojky |
| Světelný tok | 10000 lm |
| Teplota chromatičnosti | 1950 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Životnost | 40000 hod |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E40 |
| Příkon | 100 W |
| KOD | PHVSONPIA100XTRA | ks | 1 | ks |
| EAN | 08727900927443 | box | 11 | ks |
| GPC | 928150819827 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8727900927436 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8727900927443 | bal | 4 | ks |
| EOC | 872790092743600 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854625527
KOD VÝR.:4099854625527
EAN.:4099854625527
KOD KRAT.:OS4099854625060
KOD VÝR.:4099854625060
EAN.:4099854625060
KOD KRAT.:DRMN21/B2
KOD VÝR.:5000394203969
EAN.:5000394203969
KOD KRAT.:OS4099854685934
KOD VÝR.:4099854685934
EAN.:4099854685934
KOD KRAT.:OS4099854623370
KOD VÝR.:4099854623370
EAN.:4099854623370
KOD KRAT.:OS4099854624087
KOD VÝR.:4099854624087
EAN.:4099854624087
KOD KRAT.:OS4099854460913
KOD VÝR.:4099854460913
EAN.:4099854460913
KOD KRAT.:BES9123
KOD VÝR.:2309010030
EAN.:8595025385499
KOD KRAT.:PHVSONPIA70XTRA
KOD VÝR.:872790092817400
EAN.:8727900928174
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena