OSRAM halogenová žárovka HALOPIN PRO 66733 33W 230V G9
KOD KRAT.:OSH66733PRO
KOD VÝR.:4008321208668
EAN.:4008321208668
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595025302120 |
| Délka | 3 |
| Balení | 25 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 60 mm |
| Délka přívodu | 3 m |
| Materiál | plast |
| Počet zásuvek | 1 |
| Počet žil | 3 |
| Podskupina zboží | Prodlužovací přívody |
| Průřez vodiče | 1 mm |
| přepravní rozměr cm | 23 cm |
| S vypínačem | NE |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 140 mm |
| Výška balení | 230 mm |
| EAN | 8595025310231 | box | 11 | ks |
| EAN | 8595025302120 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595025310248 | bal | 4 | ks |
| EAN | 8592920033531 | bal | 4 | ks |
| KOD | BEP0113 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8592920046999 | box | 11 | ks |
| EAN | 8592920109700 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OSH66733PRO
KOD VÝR.:4008321208668
EAN.:4008321208668
KOD KRAT.:TESZKL40
KOD VÝR.:40003556
EAN.:8595557035510
KOD KRAT.:OSH66725OVEN
KOD VÝR.:4008321703552
EAN.:4008321703552
KOD KRAT.:AN211P/15X10/CERNA
KOD VÝR.:5906194000961
EAN.:5906194000961
KOD KRAT.:AB5512C-2349 B1
KOD VÝR.:5512C-2349 B1
EAN.:8595017219276
KOD KRAT.:AB3553-01289 B1
KOD VÝR.:3553-01289 B1
EAN.:8595017203329
KOD KRAT.:AB3553-06289 B1
KOD VÝR.:3553-06289 B1
EAN.:8595017204333
KOD KRAT.:AB5517-2389 B1
KOD VÝR.:5517-2389 B1
EAN.:8595017212574
KOD KRAT.:AB5910-91011
KOD VÝR.:5910-91011
EAN.:8595017215254
KOD KRAT.:AB5912-91004
KOD VÝR.:5912-91004
EAN.:8595017215278
KOD KRAT.:PCE1156
KOD VÝR.:115-6
EAN.:9003399115066
KOD KRAT.:BEP0111
KOD VÝR.:1901010150
EAN.:8595025309662
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena