ENERGIZER baterie lithiová CR2032 ;BL1
KOD KRAT.:ENCR2032B1
KOD VÝR.:7638900083040
EAN.:7638900083040
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595025321299 |
| Délka | 3 |
| Balení | 25 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 40 mm |
| Délka přívodu | 3 m |
| Materiál | plast |
| Počet zásuvek | 0 |
| Počet žil | 2 |
| Podskupina zboží | Prodlužovací přívody |
| Průřez vodiče | .75 mm |
| přepravní rozměr cm | 24 cm |
| S vypínačem | ANO |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 120 mm |
| Výška balení | 240 mm |
| Napětí | 220-240 V |
| EAN | 8595025321299 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595025323880 | bal | 4 | ks |
| EAN | 8592920054123 | box | 11 | ks |
| EAN | 8595025323972 | box | 11 | ks |
| KOD | BES08273 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:ENCR2032B1
KOD VÝR.:7638900083040
EAN.:7638900083040
KOD KRAT.:EE-AB135213400
KOD VÝR.:1352-13400
EAN.:8595108200428
KOD KRAT.:BES08272
KOD VÝR.:2402720132
EAN.:8595025321282
KOD KRAT.:DR312/B6
KOD VÝR.:50536214
EAN.:4043752174748
KOD KRAT.:DR10/B6
KOD VÝR.:50536221
EAN.:4043752174793
KOD KRAT.:PALR03PPBL4
KOD VÝR.:BPP1500
EAN.:5410853039006
KOD KRAT.:VA2020SLBL2
KOD VÝR.:2020
EAN.:4008496556342
KOD KRAT.:VA4920LPBL2
KOD VÝR.:4008496559237
EAN.:4008496559237
KOD KRAT.:SIPF-S
KOD VÝR.:PF-S
EAN.:8592718022594
KOD KRAT.:EE-AB1900161
KOD VÝR.:1900-161
EAN.:8595108200596
KOD KRAT.:VA4922LPBL1
KOD VÝR.:4922
EAN.:4008496559862
KOD KRAT.:OSEDT/E10/830HF
KOD VÝR.:4058075822290
EAN.:4058075822290
KOD KRAT.:KCHNP01430
KOD VÝR.:HNP01430
KOD KRAT.:MOLV236RETROFITLOS83
KOD VÝR.:LV236RETROFIT/LOS830
EAN.:8596099053215
KOD KRAT.:BEP1615
KOD VÝR.:1902160500
EAN.:8595025309631
KOD KRAT.:BEP0415
KOD VÝR.:1902040500
EAN.:8595025301093
KOD KRAT.:PHI8718696175293
KOD VÝR.:871869617529300
EAN.:8718696175293
KOD KRAT.:KCHDKB
KOD VÝR.:HDKB
KOD KRAT.:BEP0315
KOD VÝR.:1902030500
EAN.:8595025301055
KOD KRAT.:MO245039905
KOD VÝR.:245039905
EAN.:8596099026226
KOD KRAT.:BES14315
KOD VÝR.:2413150132
EAN.:8595025314338
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena