EMOS prodlužovák 3-zásuvkový 3m bez vypínače P0313C 250V/10A H05VV-F3Gx1mm
KOD KRAT.:BEP0313
KOD VÝR.:1902030300
EAN.:8595025301048
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595025301451 |
| Délka | 3 |
| Balení | 20 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 100 mm |
| Délka přívodu | 3 m |
| Materiál | plast |
| Počet zásuvek | 3 |
| Počet žil | 3 |
| Podskupina zboží | Prodlužovací přívody |
| Průřez vodiče | 1 mm |
| přepravní rozměr cm | 27.5 cm |
| S vypínačem | ANO |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 60 mm |
| Výška balení | 275 mm |
| KOD | BEP1313 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595025310460 | bal | 4 | ks |
| EAN | 8595025310453 | box | 11 | ks |
| EAN | 8595025301451 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8592920043479 | box | 11 | ks |
| EAN | 8592920043462 | bal | 4 | ks |
KOD KRAT.:BEP0313
KOD VÝR.:1902030300
EAN.:8595025301048
KOD KRAT.:BEP1612
KOD VÝR.:1902160200
EAN.:8595025309617
KOD KRAT.:EE-AB135213000
KOD VÝR.:1352-13000
EAN.:8595108200404
KOD KRAT.:MGLG268165-OPv00/830
KOD VÝR.:LG268165-OPv00
EAN.:4892657113174
KOD KRAT.:MGLR6304.7LN-WFL/WW
KOD VÝR.:LR6304.7LN-WFL+GU10+827+V0240
EAN.:4892657082371
KOD KRAT.:BEP084251
KOD VÝR.:1908242503
EAN.:8595025392640
KOD KRAT.:EN189BL2
KOD VÝR.:7638900083088
EAN.:7638900083088
KOD KRAT.:BEP1515
KOD VÝR.:1902150500
EAN.:8595025301567
KOD KRAT.:YETDII10A
KOD VÝR.:112121
EAN.:3838895000129
KOD KRAT.:AN211P/15X10/ZLUTA
KOD VÝR.:5906194000985
EAN.:5906194000985
KOD KRAT.:PHLEDG13W/WW
KOD VÝR.:871869976481400
EAN.:8718699764814
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena