KOPOS víčko ke krab 1-nás VLK 80/R 80x80x9mm oble rohy
KOD KRAT.:KKVLK80/R_HB
KOD VÝR.:VLK 80/R_HB
EAN.:8595057616325
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8592920086056 |
| Balení | 20 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 18 mm |
| Podskupina zboží | Anténní technika |
| přepravní rozměr cm | 2.7 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 19 mm |
| Výška balení | 27 mm |
| EAN | 8592920086056 | bli | 5 | ks |
| KOD | BEK1851.2 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:KKVLK80/R_HB
KOD VÝR.:VLK 80/R_HB
EAN.:8595057616325
KOD KRAT.:KCNH05
KOD VÝR.:NH05
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena