LEDVANCE LED reflektor SUP PAR16 2W/50W GU10 2700K 360lm/36° NonDim 50Y sklo
KOD KRAT.:OSEGU102/82736
KOD VÝR.:4099854245251
EAN.:4099854245251
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854457869 |
| Délka | 46.00 |
| Průměr | 50.00 mm |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Označení zdroje | MR16 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 396 lm |
| Svítivost | 125 cd |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 12 V |
| Patice | GU5.3 |
| Provedení | čirá |
| Reflektor | ANO |
| Úhel vyzařování | 120 st. |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 4099854457876 | box | 11 | ks |
| KOD | OS4099854457869 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854457869 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSEGU102/82736
KOD VÝR.:4099854245251
EAN.:4099854245251
KOD KRAT.:OS4099854457241
KOD VÝR.:4099854457241
EAN.:4099854457241
KOD KRAT.:OS4099854457944
KOD VÝR.:4099854457944
EAN.:4099854457944
KOD KRAT.:WG2273-205/10
KOD VÝR.:2273-205/10
EAN.:8594031135579
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena