OSRAM LED žárovka filament Vintage.1906 A60 6.5W/50W E27 2400K 650lm NonDim 15Y
KOD KRAT.:OSEVINA6.5W/824
KOD VÝR.:4058075293298
EAN.:4058075293298
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Produktová řada | DULUX |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075822351 |
| Délka | 155.00 |
| Průměr | 41.00 mm |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Úhel vyzařování | 130 st. |
| Ekvivalentní náhrada za | 32 W |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | GX24q-3 |
| Provedení | opál |
| Světelný tok | 1800 lm |
| Životnost | 30000 hod |
| EAN | 4058075822368 | box | 11 | ks |
| EAN | 4058075822351 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSEDT/E16/840HF | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSEVINA6.5W/824
KOD VÝR.:4058075293298
EAN.:4058075293298
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena