LEDVANCE LED nástrčka DULUX L HF 12W/24W 2G11 3000K 1350lm/140° NonDim 30Y
KOD KRAT.:OSEDL12/830HF
KOD VÝR.:4058075822092
EAN.:4058075822092
| Výrobce: | |
| Výrobce | ELT |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595209294982 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 115 mm |
| Podskupina zboží | pro výbojky |
| přepravní rozměr cm | 11.5 cm |
| Skupina zboží | Předřadníky a trafa |
| Šířka balení | 87 mm |
| Výška balení | 73 mm |
| EAN | 8595209294982 | ks | 1 | ks |
| KOD | ETVSI15/223TDPA2150 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSEDL12/830HF
KOD VÝR.:4058075822092
EAN.:4058075822092
KOD KRAT.:BES08273
KOD VÝR.:2402730132
EAN.:8595025321299
KOD KRAT.:OSEDT/E10/830HF
KOD VÝR.:4058075822290
EAN.:4058075822290
KOD KRAT.:KCHNP01430
KOD VÝR.:HNP01430
KOD KRAT.:MOLV236RETROFITLOS83
KOD VÝR.:LV236RETROFIT/LOS830
EAN.:8596099053215
KOD KRAT.:BEP1615
KOD VÝR.:1902160500
EAN.:8595025309631
KOD KRAT.:BEP0415
KOD VÝR.:1902040500
EAN.:8595025301093
KOD KRAT.:PHI8718696175293
KOD VÝR.:871869617529300
EAN.:8718696175293
KOD KRAT.:KCHDKB
KOD VÝR.:HDKB
KOD KRAT.:BEP0315
KOD VÝR.:1902030500
EAN.:8595025301055
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena