ELT tlumivka pro sodík.a halogen.výboj. VSI 15/22-3T-D-P-A2 150W 230V/50HZ
KOD KRAT.:ETVSI15/223TDPA2150
KOD VÝR.:VSI 15/22-3T-D-P-A2 150W 230V/50HZ
EAN.:8595209294982
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Hue E27 WA Filament |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514301429 |
| Rozměry | 115x60x60mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 72 mm |
| Označení zdroje | A60 |
| Podskupina zboží | Svět. zdroje |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Světelný tok | 550 lm |
| Šířka balení | 72 mm |
| Teplota chromatičnosti | 4500 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Výška balení | 140 mm |
| GPC | 929002477501 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8719514301429 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHLEDH8719514301429 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08719514301436 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:ETVSI15/223TDPA2150
KOD VÝR.:VSI 15/22-3T-D-P-A2 150W 230V/50HZ
EAN.:8595209294982
KOD KRAT.:OSEDL12/830HF
KOD VÝR.:4058075822092
EAN.:4058075822092
KOD KRAT.:BES08273
KOD VÝR.:2402730132
EAN.:8595025321299
KOD KRAT.:OSEDT/E10/830HF
KOD VÝR.:4058075822290
EAN.:4058075822290
KOD KRAT.:KCHNP01430
KOD VÝR.:HNP01430
KOD KRAT.:MOLV236RETROFITLOS83
KOD VÝR.:LV236RETROFIT/LOS830
EAN.:8596099053215
KOD KRAT.:BEP1615
KOD VÝR.:1902160500
EAN.:8595025309631
KOD KRAT.:BEP0415
KOD VÝR.:1902040500
EAN.:8595025301093
KOD KRAT.:PHI8718696175293
KOD VÝR.:871869617529300
EAN.:8718696175293
KOD KRAT.:KCHDKB
KOD VÝR.:HDKB
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena