PHILIPS HUE-WA svít.nástěn.LED Adore 1x5W GU10 350lm/822-65/WA IP44 ; bílá
KOD KRAT.:PHIH8719514340855
KOD VÝR.:871951434085500
EAN.:8719514340855
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595025309624 |
| Délka | 3 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 80 mm |
| Délka přívodu | 3 m |
| Materiál | plast |
| Počet zásuvek | 6 |
| Počet žil | 3 |
| Podskupina zboží | Prodlužovací přívody |
| Průřez vodiče | 1 mm |
| přepravní rozměr cm | 38.5 cm |
| S vypínačem | ANO |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 85 mm |
| Výška balení | 385 mm |
| EAN | 8595025309624 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595025311375 | bal | 4 | ks |
| KOD | BEP1613 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595025311368 | box | 11 | ks |
| EAN | 8592920103623 | box | 11 | ks |
| EAN | 8592920048894 | bal | 4 | ks |
KOD KRAT.:PHIH8719514340855
KOD VÝR.:871951434085500
EAN.:8719514340855
KOD KRAT.:PHIH8719514343528
KOD VÝR.:871951434352800
EAN.:8719514343528
KOD KRAT.:KCHNP01430
KOD VÝR.:HNP01430
KOD KRAT.:BEP0300N
KOD VÝR.:1903030001
EAN.:8592920076941
KOD KRAT.:KCHKU41E
KOD VÝR.:HKU41E
KOD KRAT.:MO245039905
KOD VÝR.:245039905
EAN.:8596099026226
KOD KRAT.:KCNSP
KOD VÝR.:NSP
KOD KRAT.:BEP01130
KOD VÝR.:1901013000
EAN.:8595025343345
KOD KRAT.:BEP084501
KOD VÝR.:1908245003
EAN.:8595025392657
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena