PHILIPS HUE-WA svít.závěs.LED Flourish 39.5W 2750lm/820-65/WCA IP20 ; bílá 24V
KOD KRAT.:PHIH8719514343528
KOD VÝR.:871951434352800
EAN.:8719514343528
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Hue Adore |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514340855 |
| Délka | 71 |
| Rozměry | 136x121x71mm |
| Šířka | 121 |
| Výška | 136 |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 111 mm |
| Podskupina zboží | Svítidla |
| přepravní rozměr cm | 18.5 cm |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Světelný tok | 350 lm |
| Šířka balení | 181 mm |
| Teplota chromatičnosti | 22-6500/WA K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Nastavitelná |
| Výška balení | 185 mm |
| Index barevného podání | 80 |
| Krytí | IP44 |
| Patice | GU10 |
| Příkon | 5 W |
| KOD | PHIH8719514340855 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8719514340855 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003056101 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHIH8719514343528
KOD VÝR.:871951434352800
EAN.:8719514343528
KOD KRAT.:KCHNP01430
KOD VÝR.:HNP01430
KOD KRAT.:BEP0300N
KOD VÝR.:1903030001
EAN.:8592920076941
KOD KRAT.:KCHKU41E
KOD VÝR.:HKU41E
KOD KRAT.:MO245039905
KOD VÝR.:245039905
EAN.:8596099026226
KOD KRAT.:KCNSP
KOD VÝR.:NSP
KOD KRAT.:BEP01130
KOD VÝR.:1901013000
EAN.:8595025343345
KOD KRAT.:BEP084501
KOD VÝR.:1908245003
EAN.:8595025392657
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena