Schneider jistič iC60H 1-pól. 16A B 10kA
KOD KRAT.:AMA9F06116
KOD VÝR.:A9F06116
EAN.:3606480437816
| Výrobce: | |
| Výrobce | ELEMAN |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8592847000289 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 23 mm |
| Podskupina zboží | Svorkovnice |
| přepravní rozměr cm | 5.1 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 51 mm |
| Výška balení | 28 mm |
| EAN | 8592847000289 | ks | 1 | ks |
| KOD | EESN7MO | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AMA9F06116
KOD VÝR.:A9F06116
EAN.:3606480437816
KOD KRAT.:AMA9XPH312
KOD VÝR.:A9XPH312
EAN.:3606480485046
KOD KRAT.:AMA9Z21440
KOD VÝR.:A9Z21440
EAN.:3606480443206
KOD KRAT.:AMA9F04316
KOD VÝR.:A9F04316
EAN.:3606480440663
KOD KRAT.:AMA9F06110
KOD VÝR.:A9F06110
EAN.:3606480437793
KOD KRAT.:PHWHFP158TLD
KOD VÝR.:872790091170100
EAN.:8727900911701
KOD KRAT.:PHWHIDPV20S
KOD VÝR.:871150053608230
EAN.:8711500536082
KOD KRAT.:OB2056089
KOD VÝR.:2056089
EAN.:4012195879251
KOD KRAT.:PH8721103040558
KOD VÝR.:872110304055800
EAN.:8721103040558
KOD KRAT.:DNLCP0120021
KOD VÝR.:LCP0120021
EAN.:8595209245076
KOD KRAT.:NAZR5060
KOD VÝR.:352003000
EAN.:8595209904065
KOD KRAT.:OB6437109
KOD VÝR.:6437109
EAN.:4012196208876
KOD KRAT.:PH8718699775896
KOD VÝR.:871869977589601
EAN.:8718699775896
KOD KRAT.:SI1L08
KOD VÝR.:1L08
EAN.:8592718013585
KOD KRAT.:SIWZ429-1
KOD VÝR.:WZ429-1
EAN.:8592718024154
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena