PHILIPS LED bodové svítidlo Decagon 2x4.1W ;nickel
KOD KRAT.:PHIM50252/17/E1
KOD VÝR.:8718696133071
EAN.:8718696133071
| Výrobce: | |
| Výrobce | Schneider |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 3606480531064 |
| Rozměry | 93x73x53mm |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 55 mm |
| Napětí | 415 V |
| Podskupina zboží | Modulární přístroje |
| Proudová zátěž | 40 A |
| přepravní rozměr cm | 7.5 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 75 mm |
| Výška balení | 55 mm |
| Zástavbová hloubka | 75.5 |
| Krytí | IP20 |
| EAN | 3606480531064 | ks | 1 | ks |
| KOD | AMA9S65340 | ks | 1 | ks |
| EAN | 13606480531061 | box | 11 | ks |
| EAN | 43606480531062 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PHIM50252/17/E1
KOD VÝR.:8718696133071
EAN.:8718696133071
KOD KRAT.:OS4099854603181
KOD VÝR.:4099854603181
EAN.:4099854603181
KOD KRAT.:OSIDLSQ105_pos
KOD VÝR.:4058075079397
EAN.:4058075079397
KOD KRAT.:OS4058075427860
KOD VÝR.:4058075427860
EAN.:4058075427860
KOD KRAT.:OS4099854615504
KOD VÝR.:4099854615504
EAN.:4099854615504
KOD KRAT.:PHI8720169365162
KOD VÝR.:872016936516200
EAN.:8720169365162
KOD KRAT.:PHISL2610705.5W27KN
KOD VÝR.:871869975570600
EAN.:8718699755706
KOD KRAT.:MOQ5A/1050ND
KOD VÝR.:Q5A600/1050ND
EAN.:8595073730562
KOD KRAT.:OM20021
KOD VÝR.:20021
EAN.:8591728200213
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena