LEDVANCE LED panel PANEL.CMFT 33W 4320lm/830/120° IP44 100Y 120x30;
KOD KRAT.:OSILPCM33/12083012_pos
KOD VÝR.:4099854002731
EAN.:4099854002731
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Produktová řada | PANEL.CMFT |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854002731 |
| Délka | 1195mm |
| Šířka | 295mm |
| Výška | 11mm |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Délka balení | 37 mm |
| Instalace na hořlavý povrch | false |
| materiál těla svítidla | Kov |
| Možnost stmívat | false |
| Možnost závěsné montáže | true |
| odolnost svítidla | IK02 |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | LED panely |
| přepravní rozměr cm | 134.7 cm |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| S vypínačem | false |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 4320 lm |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Šířka balení | 344 mm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Třída svítidla | II |
| Včetně driveru | true |
| Včetně zdroje | true |
| Výška balení | 1347 mm |
| Výška/hloubka | 11.00 |
| Zástavbová šířka | 285 |
| Životnost | 100000 hod |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP44 |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 33 W |
| Úhel vyzařování | 120 st. |
| Užitý zdroj | led modul |
| KOD | OSILPCM33/12083012 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854002731 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854002748 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OSILPCM33/12083012_pos
KOD VÝR.:4099854002731
EAN.:4099854002731
KOD KRAT.:MOLVPASEK
KOD VÝR.:51200303
EAN.:8596099026486
KOD KRAT.:PHVCDMRM20/830/40S
KOD VÝR.:871829120303200
EAN.:8718291203032
KOD KRAT.:EESN7MO
KOD VÝR.:1000011
EAN.:8592847000289
KOD KRAT.:PHWHFP158TLD
KOD VÝR.:872790091170100
EAN.:8727900911701
KOD KRAT.:PHWHIDPV20S
KOD VÝR.:871150053608230
EAN.:8711500536082
KOD KRAT.:OB2056089
KOD VÝR.:2056089
EAN.:4012195879251
KOD KRAT.:PH8721103040558
KOD VÝR.:872110304055800
EAN.:8721103040558
KOD KRAT.:DNLCP0120021
KOD VÝR.:LCP0120021
EAN.:8595209245076
KOD KRAT.:NAZR5060
KOD VÝR.:352003000
EAN.:8595209904065
KOD KRAT.:OB6437109
KOD VÝR.:6437109
EAN.:4012196208876
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena