ABB kryt jističe 3-nás. šedá s plombou
KOD KRAT.:ABKJ-B 183
KOD VÝR.:KJ-B 183
EAN.:8595017201462
| Výrobce: | |
| Výrobce | ABB |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595017207518 |
| Balení | 20 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 31 mm |
| Podskupina zboží | Vypínače ABB |
| přepravní rozměr cm | 8.1 cm |
| Řazení vypínače | ř.1S-1So |
| Skupina zboží | Vypínače a zásuvky |
| Šířka balení | 81 mm |
| Výška balení | 81 mm |
| Strojek/rámeček | strojek |
| KOD | AB3558-A21342 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595017207518 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:ABKJ-B 183
KOD VÝR.:KJ-B 183
EAN.:8595017201462
KOD KRAT.:VA4706MPBL4
KOD VÝR.:4706
EAN.:4008496105946
KOD KRAT.:BEP4702
KOD VÝR.:1440013114
EAN.:8592920038673
KOD KRAT.:YAG-LR06-16B
KOD VÝR.:AP-LR06-16B
EAN.:4250175814360
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena