MEGAMAN LED kapka P45 4.5W/40W E27 2800K 470lm NonDim 15Y opál
KOD KRAT.:MGLG204045/WW/E27
KOD VÝR.:LG204045-OPv00
EAN.:4892657099447
| Výrobce: | |
| Výrobce | SOLIGHT |
|---|---|
| Produktová řada | miniglobe |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8592718024154 |
| Balení | 100 ks |
| Technické parametry: | |
| Označení zdroje | P45 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 13 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 720 lm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Patice | E27 |
| EAN | 8592718024154 | ks | 1 | ks |
| KOD | SIWZ429-1 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MGLG204045/WW/E27
KOD VÝR.:LG204045-OPv00
EAN.:4892657099447
KOD KRAT.:DRMN1604PBL1
KOD VÝR.:5000394142190
EAN.:5000394142190
KOD KRAT.:MOQN5A600/700ND/90
KOD VÝR.:QN5A600/700ND/90
EAN.:8596099050061
KOD KRAT.:AB3558E-A00610 01
KOD VÝR.:3558E-A00610 01
EAN.:8595017272738
KOD KRAT.:MOISRAC4KVM4V160ND1F
KOD VÝR.:ISRAC4KVM4V160/ND1050FS
EAN.:8596099067014
KOD KRAT.:TEZKZIM60
KOD VÝR.:8585011200318
EAN.:8585011200318
KOD KRAT.:SI1L67DZ
KOD VÝR.:1L67DZ
EAN.:8592718028732
KOD KRAT.:OSIAYPC/P01/C/1
KOD VÝR.:4058075402195
EAN.:4058075402195
KOD KRAT.:SISSC1402
KOD VÝR.:SSC1402
EAN.:8592718022891
KOD KRAT.:MOBRS3KOPC300V1/ND
KOD VÝR.:BRS3KOPC300V1/ND
EAN.:8595073720037
KOD KRAT.:PHIH17424/30/PN
KOD VÝR.:8718696168721
EAN.:8718696168721
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena