PHILIPS predrad.elektron HID-PV Base 150 SON/CDO Q 220-240V
KOD KRAT.:PHWHIDPV150SONQ
KOD VÝR.:871869653157000
EAN.:8718696531570
| Výrobce: | |
| Výrobce | GP |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4891199001086 |
| Průměr | 17 mm |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 18 mm |
| Nabíjecí | NE |
| Napětí | 3 V |
| náplň | Lithiová |
| Označení IEC | CR123 |
| Označení zdroje | CR123 |
| Podskupina zboží | fotobaterie |
| přepravní rozměr cm | 12 cm |
| Skupina zboží | Baterie |
| Šířka balení | 85 mm |
| Výška balení | 120 mm |
| KOD | GPCR123A | ks | 1 | ks |
| EAN | 4891199001086 | bli | 5 | ks |
KOD KRAT.:PHWHIDPV150SONQ
KOD VÝR.:871869653157000
EAN.:8718696531570
KOD KRAT.:OSQPTO250/220-2403D
KOD VÝR.:4008321863669
EAN.:4008321863669
KOD KRAT.:ENLR6LR61MBL1
KOD VÝR.:7638900426663
EAN.:7638900426663
KOD KRAT.:KO340317000
KOD VÝR.:340317000
EAN.:4008220063467
KOD KRAT.:AMNU7002
KOD VÝR.:NU7002
EAN.:3606489458218
KOD KRAT.:KKVLK80/T_HB
KOD VÝR.:VLK 80/T
EAN.:8595057610880
KOD KRAT.:EKMR-41
KOD VÝR.:MR-41 /230V
EAN.:8595188115889
KOD KRAT.:OSQTP511435
KOD VÝR.:4008321329035
EAN.:4008321329035
KOD KRAT.:MO411125852
KOD VÝR.:411125852
EAN.:8596099026691
KOD KRAT.:PHIH17429/30/P7
KOD VÝR.:8718696170489
EAN.:8718696170489
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena