ABB TANGO kryt spínače jednoduchý ;bílá
KOD KRAT.:AB3558A-A651 B
KOD VÝR.:3558A-A651 B
EAN.:8595017208140
| Výrobce: | |
| Výrobce | ABB |
|---|---|
| Produktová řada | TANGO |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595017209147 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 243 mm |
| Podskupina zboží | Vypínače ABB |
| přepravní rozměr cm | 24.3 cm |
| Skupina zboží | Vypínače a zásuvky |
| Strojek/rámeček | rámeček |
| Šířka balení | 10 mm |
| Výška balení | 10 mm |
| KOD | AB3901A-B30 B | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595017209147 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AB3558A-A651 B
KOD VÝR.:3558A-A651 B
EAN.:8595017208140
KOD KRAT.:AB3558A-A652 B
KOD VÝR.:3558A-A652 B
EAN.:8595017208188
KOD KRAT.:AB3901A-B20 B
KOD VÝR.:3901A-B20 B
EAN.:8595017208904
KOD KRAT.:AB6619A-A06997 B
KOD VÝR.:6619A-A06997 B
EAN.:8592624454601
KOD KRAT.:AB6619A-A06357 B
KOD VÝR.:6619A-A06357 B
EAN.:8592624446804
KOD KRAT.:AB3901A-B10 B
KOD VÝR.:3901A-B10 B
EAN.:8595017208782
KOD KRAT.:AB3901A-B50 B
KOD VÝR.:3901A-B50 B
EAN.:8595017219443
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena