ABB PRAKTIK spínač jednopólový ř.1 IP44 ;bílá
KOD KRAT.:AB3553-01929 B
KOD VÝR.:3553-01929 B
EAN.:8595017230554
| Výrobce: | |
| Výrobce | ABB |
|---|---|
| Produktová řada | PRAKTIK |
| Logistické informace: | |
| Balení | 26 ks |
| EAN | 8595017230592 |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 31 mm |
| Podskupina zboží | Vypínače ABB |
| přepravní rozměr cm | 8.1 cm |
| Řazení vypínače | ř.6 |
| Skupina zboží | Vypínače a zásuvky |
| Šířka balení | 81 mm |
| Výška balení | 81 mm |
| Krytí | IP44 |
| Strojek/rámeček | komplet |
| KOD | AB3553-06929 B | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595017230592 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AB3553-01929 B
KOD VÝR.:3553-01929 B
EAN.:8595017230554
KOD KRAT.:AB3553-01929 S
KOD VÝR.:3553-01929 S
EAN.:8595017230561
KOD KRAT.:AB5518-2929 S
KOD VÝR.:5518-2929 S
EAN.:8595017230172
KOD KRAT.:PHZH300KL40
KOD VÝR.:871951443280200
EAN.:8719514432802
KOD KRAT.:OSEVA7510/827F
KOD VÝR.:4099854048807
EAN.:4099854048807
KOD KRAT.:AB3292A-A10101 B
KOD VÝR.:3292A-A10101 B
EAN.:8592624051701
KOD KRAT.:AB3553-05929 S
KOD VÝR.:3553-05929 S
EAN.:8595017230585
KOD KRAT.:AB3916-12221
KOD VÝR.:3916-12221
EAN.:8595017277610
KOD KRAT.:AB3553-80929 B
KOD VÝR.:3553-80929 B
EAN.:8595017230639
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena