ABB strojek spínač žaluziový ř.1+1 ;blokování
KOD KRAT.:AB3559-A89345
KOD VÝR.:3559-A89345
EAN.:8595017201110
| Výrobce: | |
| Výrobce | ABB |
|---|---|
| Produktová řada | TANGO |
| Logistické informace: | |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8592624051701 |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 20 mm |
| Podskupina zboží | Vypínače ABB |
| přepravní rozměr cm | 8.1 cm |
| Skupina zboží | Vypínače a zásuvky |
| Šířka balení | 81 mm |
| Výška balení | 81 mm |
| EAN | 8592624051701 | ks | 1 | ks |
| KOD | AB3292A-A10101 B | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AB3559-A89345
KOD VÝR.:3559-A89345
EAN.:8595017201110
KOD KRAT.:AB3553-93289 H3
KOD VÝR.:3553-93289 H3
EAN.:8595017206856
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena