ABB CLASSIC ovládač tlačítkový ř.1/0So ;hnědá
KOD KRAT.:AB3553-93289 H3
KOD VÝR.:3553-93289 H3
EAN.:8595017206856
| Výrobce: | |
| Výrobce | ABB |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 1000 ks |
| EAN | 8595017277610 |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | oranžová |
| Délka balení | 20 mm |
| Podskupina zboží | Vypínače ABB |
| přepravní rozměr cm | 2 cm |
| Skupina zboží | Vypínače a zásuvky |
| Šířka balení | 20 mm |
| Výška balení | 20 mm |
| Strojek/rámeček | strojek |
| KOD | AB3916-12221 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595017277610 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AB3553-93289 H3
KOD VÝR.:3553-93289 H3
EAN.:8595017206856
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena