KOPP vidlice přímá gumová pro pohyblivý přívod 230V/16A max 1730.1600.8 černá
KOD KRAT.:KO173016008
KOD VÝR.:173016008
EAN.:4008223526099
| Výrobce: | |
| Výrobce | ABB |
|---|---|
| Produktová řada | CLASSIC |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595017204685 |
| Balení | 20 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 31 mm |
| Podskupina zboží | Vypínače ABB |
| přepravní rozměr cm | 8.1 cm |
| Řazení vypínače | ř.7 |
| Skupina zboží | Vypínače a zásuvky |
| Šířka balení | 81 mm |
| Výška balení | 81 mm |
| Strojek/rámeček | komplet |
| EAN | 8595017204685 | ks | 1 | ks |
| KOD | AB3553-07289 B1 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:KO173016008
KOD VÝR.:173016008
EAN.:4008223526099
KOD KRAT.:AB3553-06289 B1
KOD VÝR.:3553-06289 B1
EAN.:8595017204333
KOD KRAT.:SIP91
KOD VÝR.:P91
EAN.:8595092109042
KOD KRAT.:VACR2032BL1
KOD VÝR.:6032
EAN.:4008496276882
KOD KRAT.:TESZKL60
KOD VÝR.:40003177
EAN.:8595557035527
KOD KRAT.:SIP52
KOD VÝR.:P52
EAN.:8592718015909
KOD KRAT.:LG50445
KOD VÝR.:50445
EAN.:3245060504458
KOD KRAT.:KNCP800F-E27
KOD VÝR.:02161
EAN.:5905339021618
KOD KRAT.:PHH8719514866553
KOD VÝR.:871951486655300
EAN.:8719514866553
KOD KRAT.:PHVHPIT1000/643
KOD VÝR.:871150018373645
EAN.:8711500183736
KOD KRAT.:BESM7009BL
KOD VÝR.:2335076020
EAN.:8592920085677
KOD KRAT.:OSOTCABLECLAMPATL
KOD VÝR.:4052899325982
EAN.:4052899325982
KOD KRAT.:KACYKY5C16
KOD VÝR.:CYKY5x16
EAN.:2029000009712
KOD KRAT.:OSPFM100/24/P
KOD VÝR.:4058075239937
EAN.:4058075239937
KOD KRAT.:OSDALIMAGIC
KOD VÝR.:4052899039551
EAN.:4052899039551
KOD KRAT.:KACYKY5C10
KOD VÝR.:CYKY5x10
EAN.:2029000003826
KOD KRAT.:MOLAB3000A3KO600ND/F
KOD VÝR.:LAB3000A3KO600ND/F/20
EAN.:8596099036355
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena