Schneider SEDNA přepínač střídavý c.6+6 antracit
KOD KRAT.:AMSDD114108
KOD VÝR.:SDD114108
EAN.:3606481479969
| Výrobce: | |
| Výrobce | ABB |
|---|---|
| Produktová řada | TANGO |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595017208225 |
| Balení | 20 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 31 mm |
| Podskupina zboží | Vypínače ABB |
| přepravní rozměr cm | 8.1 cm |
| Skupina zboží | Vypínače a zásuvky |
| Strojek/rámeček | kryt |
| Šířka balení | 81 mm |
| Výška balení | 81 mm |
| Druh strojku | spínač |
| EAN | 8595017208225 | ks | 1 | ks |
| KOD | AB3558A-A653 B | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AMSDD114108
KOD VÝR.:SDD114108
EAN.:3606481479969
KOD KRAT.:AMSDD180105
KOD VÝR.:SDD180105
EAN.:3606481480903
KOD KRAT.:AB3553-06929 B
KOD VÝR.:3553-06929 B
EAN.:8595017230592
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena