ABB PRAKTIK zásuvka 2-násobná 2x2P+PE IP44 ;hnědá
KOD KRAT.:AB5518-2029 H
KOD VÝR.:5518-2029 H
EAN.:8592624054115
| Výrobce: | |
| Výrobce | ABB |
|---|---|
| Produktová řada | PRAKTIK |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595017256202 |
| Balení | 12 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 20 mm |
| Podskupina zboží | Vypínače ABB |
| přepravní rozměr cm | 8.1 cm |
| Skupina zboží | Vypínače a zásuvky |
| Šířka balení | 81 mm |
| Výška balení | 81 mm |
| Druh strojku | zásuvka |
| Krytí | IP44 |
| EAN | 8595017256202 | ks | 1 | ks |
| KOD | AB3932-20062 B | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AB5518-2029 H
KOD VÝR.:5518-2029 H
EAN.:8592624054115
KOD KRAT.:MORH300N4/ND
KOD VÝR.:RH300N4/ND
EAN.:8596099120900
KOD KRAT.:MOQD5A/700ND/SKY2013
KOD VÝR.:QD5A600/700NDSKY2013
EAN.:8596099013967
KOD KRAT.:NO101493
KOD VÝR.:101493
EAN.:8592765014948
KOD KRAT.:OSEVING1256.5W/824D
KOD VÝR.:4058075808997
EAN.:4058075808997
KOD KRAT.:MO2430320731
KOD VÝR.:2430320731
KOD KRAT.:SEZ6303-15P/S
KOD VÝR.:6303-15P/S
EAN.:8585007331637
KOD KRAT.:SEZSTI613-6
KOD VÝR.:STI613-6
EAN.:5999547616131
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena