sdělovací kabel SYKFY 2x2x0.5mm
KOD KRAT.:KASYKFY2X2X0.5
KOD VÝR.:SYKFY2x2x0,5
EAN.:8592285074095
| Délka balení | 35 mm |
|---|---|
| přepravní rozměr cm | 9.7 cm |
| Šířka balení | 35 mm |
| Výška balení | 97 mm |
| Výrobce | TESLAMP |
| Označení zdroje | B35 |
| Reflektor | NE |
| Tvar zdroje | svíčková žárovka |
| Barevné provedení | čirá |
| EAN | 8595557035619 |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Podskupina zboží | Žárovky |
| Patice | E14 |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 40 W |
| Životnost | 1000 hod |
| Provedení | čirá |
| Balení | 100 ks |
| Váha | 0.019 kg |
| Průměr | 35 mm |
KOD KRAT.:KASYKFY2X2X0.5
KOD VÝR.:SYKFY2x2x0,5
EAN.:8592285074095
KOD KRAT.:MOQP2D600/1400ND
KOD VÝR.:QP2D600/1400ND
EAN.:8595073712674
KOD KRAT.:PHI8721103036995
KOD VÝR.:872110303699500
EAN.:8721103036995
KOD KRAT.:MOQN2A600/FS1050ND
KOD VÝR.:QN2A600/FS1050ND
EAN.:8596099011437
KOD KRAT.:NAZR5025IR
KOD VÝR.:352000010
EAN.:8595209945303
KOD KRAT.:ENCR2012
KOD VÝR.:7638900411577
EAN.:7638900411577
KOD KRAT.:OSOT110/2DIMLT2P
KOD VÝR.:4052899253438
EAN.:4052899253438
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena