PHILIPS svít.down.LED Peridot Rec Kit Rd Aj 7W NL 3pk
KOD KRAT.:PHI8721103036995
KOD VÝR.:872110303699500
EAN.:8721103036995
| Výrobce: | |
| Výrobce | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595073712674 |
| Délka | 1196 |
| Šířka | 596 |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | Aluminium |
| materiál krytu (u svítidel) | plast - opál |
| materiál těla svítidla | Aluminium |
| Možnost závěsné montáže | ANO |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | LED panely |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| s nouzovým zdrojem? | NE |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 8500 lm |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Třída svítidla | I |
| Účinnost svítidla | 121 |
| Úhel vyzařování | >80 st. |
| Užitý zdroj | LED výměnný zdroj/modul |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | ANO |
| Výška/hloubka | 60 |
| Výzbroj | proudem řízený |
| Zástavbová délka | 460 |
| Zástavbová hloubka | 60 |
| Zástavbová šířka | 180 |
| Životnost | 80000 hod |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP40 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 70 W |
| EAN | 8595073712674 | ks | 1 | ks |
| KOD | MOQP2D600/1400ND | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHI8721103036995
KOD VÝR.:872110303699500
EAN.:8721103036995
KOD KRAT.:MOQN2A600/FS1050ND
KOD VÝR.:QN2A600/FS1050ND
EAN.:8596099011437
KOD KRAT.:NAZR5025IR
KOD VÝR.:352000010
EAN.:8595209945303
KOD KRAT.:ENCR2012
KOD VÝR.:7638900411577
EAN.:7638900411577
KOD KRAT.:OSOT110/2DIMLT2P
KOD VÝR.:4052899253438
EAN.:4052899253438
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena