MODUS LED panel FIT 35W 4200lm/840 IP40; 120x30cm vestav. ND
KOD KRAT.:MOFIT4000C4KN/ND
KOD VÝR.:FIT4000C4KN600/ND
EAN.:8596099038304
| Výrobce: | |
| Výrobce | SOLIGHT |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8592718014940 |
| Balení | 100 ks |
| Technické parametry: | |
| Ekvivalentní náhrada za | 6 W |
| Označení zdroje | B37 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | E14 |
| Světelný tok | 450 lm |
| Životnost | 20000 hod |
| KOD | SIWZ410-1 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8592718014940 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MOFIT4000C4KN/ND
KOD VÝR.:FIT4000C4KN600/ND
EAN.:8596099038304
KOD KRAT.:KKKEFZ80_KB
KOD VÝR.:KEFZ 80_KB
EAN.:8595568936288
KOD KRAT.:MOQ2C/1050ND
KOD VÝR.:Q2C600/1050ND
EAN.:8595073759877
KOD KRAT.:MOQN5A625/1050ND
KOD VÝR.:QN5A625/1050ND
EAN.:8596099007843
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena