TREMIS podpěra vedení na ploche střechy PV 21d beton
KOD KRAT.:HTRPV21D
KOD VÝR.:V251
EAN.:8595614708357
| Výrobce: | |
| Výrobce | OSRAM |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854430534 |
| Šířka | 219.00 |
| Výška | 276.00 |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | černá |
| Krytí | IP54 |
| materiál těla svítidla | Aluminium |
| Napětí | 5 V |
| odolnost svítidla | IK06 |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 0 |
| Podskupina zboží | Floodlighty |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 3000 lm |
| Teplota chromatičnosti | 6500 K |
| Třída svítidla | III |
| Úhel vyzařování | 115 st. |
| Včetně zdroje | true |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Příkon | 30 W |
| Užitý zdroj | led modul |
| KOD | OS4099854430534 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854430534 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854430541 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:HTRPV21D
KOD VÝR.:V251
EAN.:8595614708357
KOD KRAT.:OSILSP500/930/5/IP67
KOD VÝR.:4058075705852
EAN.:4058075705852
KOD KRAT.:PHI8720169299054
KOD VÝR.:872016929905400
EAN.:8720169299054
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena