LEDVANCE proudové drivery - lineární 90W 40-220V IP20 NonDim
KOD KRAT.:OS4099854258534
KOD VÝR.:4099854258534
EAN.:4099854258534
| Produktová řada | SOFTLINE |
|---|---|
| Světelný tok | 4500 lm |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Patice | Ostatní |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Typ svítidla | Liniová |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| EAN | 8718696169391 |
| Délka | 1170 |
| Šířka | 115 |
| Výška | 60 |
| Rozměry | xxmm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Podskupina zboží | Designová svítidla |
| Výrobce | PHILIPS |
| Index barevného podání | 80 |
| Užitý zdroj | LED |
| Příkon | 50 W |
| Krytí | IP20 |
| Balení | 6 ks |
| EAN | 8718696169391 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHI31245/31/P0 | ks | 1 | ks |
| GPC | 915005683901 | ks | 1 | ks |
| GPC | 911401895985 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854258534
KOD VÝR.:4099854258534
EAN.:4099854258534
KOD KRAT.:OSECOMFA5.9W/940FD
KOD VÝR.:4058075602595
EAN.:4058075602595
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena