SPELSBERG krabice na omítku Sd 7-L 75x75x37mm IP54 ;šedá
KOD KRAT.:SP33290701
KOD VÝR.:33290701
EAN.:4013902020324
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Easy9.EU |
|---|---|
| Výrobce | Schneider |
| Logistické informace: | |
| EAN | 3606486370001 |
| Délka | 99 |
| Rozměry | 300x470x99mm |
| Šířka | 300 |
| Výška | 470 |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 99 mm |
| Podskupina zboží | Rozvodnice a rozvaděče |
| pozn. | N/PE |
| přepravní rozměr cm | 45 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 300 mm |
| Výška balení | 470 mm |
| Krytí | IP40 |
| Počet modulů | 36 |
| EAN | 3606486370001 | ks | 1 | ks |
| KOD | AMEZ9EUA312 | ks | 1 | ks |
| EAN | 13606486370008 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:SP33290701
KOD VÝR.:33290701
EAN.:4013902020324
KOD KRAT.:KKKEFZ80/VDZ_KB
KOD VÝR.:KEFZ 80/VDZ_KB
EAN.:8595568936271
KOD KRAT.:AMMIP22108
KOD VÝR.:MIP22108
EAN.:3606480147944
KOD KRAT.:AMEZ9EUC312
KOD VÝR.:EZ9EUC312
EAN.:3606486370087
KOD KRAT.:OSESMA9TWZB
KOD VÝR.:4058075729001
EAN.:4058075729001
KOD KRAT.:KACYKY4B1.5
KOD VÝR.:CYKY4x1.5
EAN.:8591043356558
KOD KRAT.:PHLEDH8719514419278
KOD VÝR.:871951441927800
EAN.:8719514419278
KOD KRAT.:BEB7426
KOD VÝR.:1332212030
EAN.:8592920007839
KOD KRAT.:EEEDIN111L
KOD VÝR.:1008810
EAN.:8595597911126
KOD KRAT.:KK2316/LPE-2_H100
KOD VÝR.:2316/LPE-2_H100
EAN.:8595057603653
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena