PHILIPS HUE-WHITE svít.nástěn.žárov. Turaco 1x9.5W 806lm/827 E27 IP44 ;antracit
KOD KRAT.:PHIH16472/93/P0
KOD VÝR.:8718696154465
EAN.:8718696154465
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Unica System+ |
|---|---|
| Výrobce | Schneider |
| Logistické informace: | |
| EAN | 3606489819224 |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 135 mm |
| Podskupina zboží | Prodlužovací přívody |
| přepravní rozměr cm | 13.5 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 130 mm |
| Výška balení | 120 mm |
| EAN | 3606489819224 | ks | 1 | ks |
| KOD | AMINS44008 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHIH16472/93/P0
KOD VÝR.:8718696154465
EAN.:8718696154465
KOD KRAT.:KCHSU50
KOD VÝR.:HSU50
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena