NIL bužírka smršťovací 19.0mm (zahřát.až 9.5mm) černá ;Kód:RCACS 19/9.5-1000
KOD KRAT.:MDSBC19.0/9.5
KOD VÝR.:RCACS 19/9,5-1000
EAN.:8591120048567
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Hue Play |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718696170793 |
| Rozměry | 36x44x253mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 202 mm |
| Podskupina zboží | Svítidla |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Světelný tok | 530 lm |
| Šířka balení | 299 mm |
| Teplota chromatičnosti | 6500 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Studená |
| Výška balení | 96 mm |
| GPC | 915005734601 | ks | 1 | set |
| EAN | 8718696170793 | set | 12 | set |
| KOD | PHIH78202/31/E7 | set | 12 | set |
KOD KRAT.:MDSBC19.0/9.5
KOD VÝR.:RCACS 19/9,5-1000
EAN.:8591120048567
KOD KRAT.:KKKU68-45/V_KA
KOD VÝR.:KU 68-45/V_KA
EAN.:8595568936257
KOD KRAT.:HTRDUDA22
KOD VÝR.:V310
EAN.:8595614705004
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena