PHILIPS LED reflektorLED CorePro R80 8.5W/100W E27 2700K 750lm/36° Dim 15Y
KOD KRAT.:PHLEDCPR808.5/827D
KOD VÝR.:871951431236400
EAN.:8719514312364
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8720169319936 |
| Rozměry | 100x90x90mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 209 mm |
| Podskupina zboží | Svítidla |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 219 mm |
| Výřez | 90 mm |
| Výška balení | 100 mm |
| Krytí | IP20 |
| Světelný tok | 1200 lm |
| EAN | 08720169319943 | box | 11 | ks |
| KOD | PHIH8720169319936 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8720169319936 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003811101 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHLEDCPR808.5/827D
KOD VÝR.:871951431236400
EAN.:8719514312364
KOD KRAT.:PHQBVP125-558977
KOD VÝR.:872016955897700
EAN.:8720169558977
KOD KRAT.:OB1009036
KOD VÝR.:1009036
EAN.:4012195007517
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena