OSRAM autovýbojka D3S XENARC ORIGINAL 66340 35W P32d-5
KOD KRAT.:OSA66340
KOD VÝR.:4052899199569
EAN.:4052899199569
| Výrobce: | |
| Výrobce | OSRAM |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854084058 |
| Délka | 105.00 |
| Průměr | 60.00 mm |
| Balení | 6 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Index barevného podání | 90-100 |
| Označení zdroje | A60 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E27 |
| Provedení | opál |
| Světelný tok | 470 lm |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 4099854084065 | box | 11 | ks |
| EAN | 4099854084058 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSECOMFA3.4W/927FD | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSA66340
KOD VÝR.:4052899199569
EAN.:4052899199569
KOD KRAT.:OSILSP1000/940/5/IP6
KOD VÝR.:4058075705951
EAN.:4058075705951
KOD KRAT.:PHQRC136B28S/830D12
KOD VÝR.:871951451222100
EAN.:8719514512221
KOD KRAT.:DR312/B6_pos
KOD VÝR.:50536214
EAN.:4043752174748
KOD KRAT.:AMNU200454
KOD VÝR.:NU200454
EAN.:3606489452391
KOD KRAT.:PHQRC065ZSME-3/WH
KOD VÝR.:871016336592399
EAN.:8710163365923
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena